Salīdzini un izvēlies vienu no 0 variantiem.

Nosacījumi ātram kredītam internetā.

Mūsdienās viss ir pieejams internetā, tai skaitā arī ātrais kredīts. Tas ir viens no populārākiem aizdevuma veidiem, kas ļauj iespējami īsā laikā aizņemties naudu nepieciešamajiem izdevumiem, kas bieži ir neprognozēti.

Ātros kredītus var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji no 18 līdz 85 gadiem. Jums būs nepieciešams vien telefona numurs, e-pasts un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Protams, lai Jums varētu izsniegt kredītu, aizdevējs pārbaudīs Jūsu maksātspēju – ienākumus, kuriem jābūt atbilstošiem vēlamajai kredīta summai. Ņemiet vērā, ka visi ikmēneša maksājumi nevar pārsniegt 40 % no kopējā ienākuma apjoma mēnesī.

Ne mazāk svarīga ir kredītvēsture, jo finanšu iestādes labprātāk izsniedz kredītus uzticamiem klientiem. Taču arī cilvēkiem ar negatīviem ierakstiem kredītvēsturē ir iespēja saņemt ātro kredītu internetā, jo jebkurš pieteikums tiek izskatīts individuāli.

Ātrais kredīts internetā – kāpēc salīdzināt kreditorus?

Latvijā ātrajiem kredītiem ir daudz piedāvājumu un katram kreditoram var atšķirties:

  • Vecuma ierobežojumi.
  • Kredīta summa.
  • Kredīta atmaksas termiņš.
  • Gada procenta likme (GPL).

Ja vēlaties pieteikties un saņemt patiesi izdevīgu kredītu, vienmēr salīdziniet visus šos aspektus, īpaši GPL. Šī lapa sniedz lielisku iespēju pilnīgi bez maksas salīdzināt visus licencētu nebanku iestāžu piedāvājumus ātrajiem kredītiem internetā.

Bezprocentu kredīta soda sankcijas.

Kavējot maksājumu, rēķināties ar to, ka par katru kavējuma dienu Jums aprēķinās nokavējuma procentus, kas var būt līdz pat 1% dienā no visas parāda summas.

Neizpildot kredītsaistības arī pēc brīdinājuma, parāds tiks nodots organizācijai, kas piedāvā parāda atgūšanas pakalpojumus. Tālāk parāds var tikt cedēts vai nodots tiesā.

Iepriekš minētas sekas novedīs pie sliktiem ierakstiem kredītvēsturē, kas turpmāk ietekmēs Jūsu kredītreitingu un iespēju aizņemties.

Gada procentu likme (GPL)

Gada procentu likme ir aizdevuma kopējās izmaksas, kas attēlotas procentos. Gada procentu likmē aizdevējs iekļauj visus zināmos maksājumus, t.sk. izmaksas par papildu pakalpojumiem, kas saistīti ar kreditēšanas līgumu.

  • Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem.
  • Aprēķina piemērs (reprezentatīvs piemērs): Aizņemoties 500 € uz 6 mēnešiem, komisija 38.74 €, gada procentu likme APR 29.30%, kopējā summa 538.74 €.
Tīmekļa vietne FinanceAff.com ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju piedāvājumiem un citu būtisku informāciju. FinanceAff.com nav aizdevējs un neizsniedz kredītus, kā arī neatbild par aizdevumu līgumu nosacījumiem. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.